Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS Segitseg kellene, hol van...

SOS Segitseg kellene, hol van a baj, ha a kanari teljesen raterul az agra, szinte mar szetcsuszik rajta?

Figyelt kérdés

Kis feher recessziv kanari tojom, 3 es fel eves. Sok betegseg van mogottunk, eddig csodaval hataros modon gyogyult meg, tobbek kozt majbetegsegbol (ami az antibiotikum es egyeb gyogyszeres kovetkezmenye lett) mariatovis/ gyermeklancfu kuraval. A szeklete szinte 1-2 eve folyosabb, mint a normalis, ha baj van a majaval azt mindig a spenot zoldes- sargas szinbol tudom.

Ezuttal ez az a mar- majdnem- lefolyik- az- agrol tipusu ules az egyetlen tunet, teljesen hozzanyomja a kloakajat. Kitapogattam a hasat, a kloakaja mintha elolrebb lenne esve, mig a hasa nagyobb, hatrebb van es mondhatni tojas alaku (de tojas nincs benne az bizts). Kammillat mar probaltam, kap megint teat is, valamint lampa alatt van.


Valakinek valami otlete van esetleg? Emlekszem, hogy ilyen tunet ugyan mar regen is elofordult, de soha nem tartott sokaig, .. talan csak igy van kedve ulni? A szarnyan is lehet valami gond egyebkent, tolltuszo- cisztanak indulo dologbol mostanra mintha nagyobb (daganat-szeru) lilas pukliva valna, elviszem orvoshoz, amint tudom, de itt ahol elunk, nagyon draga. Nagyon halas vagyok minden segitsegert.


L.



2014. aug. 25. 11:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy mindezek mellett a szeklete normalis (magahoz kepest) es egy labon ul most is. Enekelni viszont nem enekel, pedig tojo letere az utobbi hetekben alig lehet megmaradni mellette, olyan harsanyan dalol :)
2014. aug. 25. 11:56
 2/2 Törpilla57 ***** válasza:

Kedves "L."!

Javasolom, hogy az idre.hu-n tedd fel a kérdésedet, SOS, mert itt csak néha fordul elő kanári-szakértő. Ráadásul a dolog tényleg SOS!!!

2014. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!