Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy nimfa papagáj mennyire...

Egy nimfa papagáj mennyire hűséges a gazdájához?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mennyire érdeklődik gazdija érzelmei iránt, odajön-e magától, meg ilyenek?

2014. okt. 13. 14:41
 1/3 antokivi ***** válasza:
100%
ha jo vagy hozá akkor egy szerűen imádni fog téged de egy kis hizelgés és kényeztetés sosem árt ja és nem kell olyan sokat egyedül hagyni
2014. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fiatalon kerül hozzád és sikeresen összebarátkoztok, akkor le se fog szállni rólad. :D Érzelmek iránt nem tudom mennyire érdeklődnek, szerintem az ilyesmit annyira nem fogják fel. Nem olyanok mint egy kutya, de mondjuk nem is olyan "buták" mint egy ékszerteknős.
2014. okt. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

A kutyák se azért mennek oda a szomorú gazdájukhoz hogy felvidítsák mert egyáltalán nem értik ezeket a dolgokat hanem azért mennek oda mert érzik hogy a falkavezér gyenge így át akarják venni a falkavezér szerepét vagy hasonló. Csak az ember félreértelmezi.


A nimfák de úgy általánosságban a papagájok érzik az ember hangulatát,energiáját. Ezért nem ajánlott feszülten,idegesen,mérgesen pl. madarat szelídíteni mert átveszi a madár ezt a hangulatot és akkor a szelídítésből minden lesz csak nem szelíd madár.


Ha veszed a fáradtságok és szánsz rá időt hogy jó kapcsolatot építs fel a madarakkal akkor bizony rádmennek meg hasonló. Nem véletlenül használtam többes számot ugyanis illik legalább 2 azonos fajú papagájt tartani. Az ember sose lesz papagáj így sose pótolhatod egy olyan madárnak a társat aki normál esetben a vadonban hatalmas csapatban él.

2014. okt. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!