Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol tudok rácsot venni egyedi...

Hol tudok rácsot venni egyedi készítésű madárkalitkához?

Figyelt kérdés

Szeretném tökéletesen kihasználni a rendelkezésre álló helyet ezért saját madárkalitkát szeretnék építeni. Sajnos nem találtam megfelelő rácsot, ehhez szeretnék segítséget kérni.


Az OBIban találtam négyzet alapú rácsot de az nem valami tetszetős és viszonylag drága is.


Kanáriknak lenne ezért vékony és viszonylag sűrű (max 15mm) sűrű rács lenne megfelelő.


Ehhez hasonló fémrácsot keresek:

[link]



#barkácsolás #kalitka #fémrács #egyedi madárkalitka
2014. okt. 19. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
tüzép
2014. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az itteni OBIban én láttam kb. félxfél cm-es lyuknagyságú 0,9mm vastag sima ponthegesztett dróthálót. Erre gondolsz?

Mert van PVC bevonatú változata is azt én se ajánlom.


Linkelni akartam egy oldalt amin a képen látható gyári kinézetű kalitkarácsot lehet venni illetve készíttetni. De sajnos eltűnt a honlap azon része(a honlap tulaja másvalaki de az oldalán belül egy menüpontban hirdette a kalitkarácsot készítő illető(Cseh Sándor) dolgait) pedig kb. 1 hónapja még elérhető volt.

Ez az az oldal: [link]

Itt volt egy csehkalitka menüpont/fül de jelenleg nincs. Azért nézegesd hátha csak átmenetileg tűnt el.

2014. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen arra a ponthegesztettre gondoltam, sajnos nem valami esztétikus és sokat is takar feleslegesen a sok horizontális rács.


köszi az infót írok neki hátha válaszolt. :)

2014. okt. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!