Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van olyan madárfaj amit...

Van olyan madárfaj amit akárki lőhet vadászengedély vagy bármiféle engedély nélkül?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem csak úgy "halomra lőni semmilyen élőlényt nem szabad! De ha pl: a kertedben levadászol pár közönségese madarat, mint pl: galamb vagy varjú vagy rigó, attól még nem lesz bajod sem neked sem az ökoszisztémának. De inkább azt lődd amiért fizetsz! Mert azokat visszatelepítik az élőhelyükre.
2014. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Miért akarsz állatokat gyilkolni?
2014. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na és te? Te miért gyilkolsz állatokat? Miért eszed meg őket? Miért nem halsz éhen?
2014. okt. 26. 13:26
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Tehát neked élelmezési célok miatt kell? Mert akkor oké. De engedély nélkül csak olyan állatokat lehet szerintem lőni, amit nem hinném hogy megennél.
2014. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát még szép hogy nem azért lövök le egy állatot hogy a holttestjét kukába dobjam vagy elássam. Értelmetlenül nem tennék ilyet
2014. okt. 26. 14:05
 6/14 Xebulon ***** válasza:
51%
Agyaggalambot, de csak csúszlival.
2014. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
16%
Jézusom...persze, élelmezési célból...netre van pénze, kajára nincs?vagy hogy van ez?egyébként már eleve a fegyverhez kell engedély..a kérdés is szánalmas, meg az is,hogy van aki ilyenhez még tanácsokat osztogat..a nagy "felsőbbrendű ember", aki azt bántja,aki nem tud védekezni..grat.
2014. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Nagyak válasza:
59%

Az én ismereteim szerint Magyarországon a galamb, a szarka és a varjú korlátozás nélkül irtható. A Galambokat magam roppant mód gyűlölöm is, repülő patkányok, amik kizárólag arra jók, hogy gusztustalanul összeszarjanak mindent. Normális városokban szigorúan tiltják és büntetik pl. az etetésüket. Én is megcsinálnám itthon. Egy nyugdíjast galambetetésért csak egyszer kell egy tízezresre megvágni, és utána arra is kínosan fog ügyelni, hogy hazafelé tarva a frissen vásárolt kenyér nehogy az aszfaltra morzsázzon.


Az megint más kérdés, hogy szándékosan legyilkolni őket ettől még nekem sincs szívem...

2014. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
sült varjú? rántott varjú?
2014. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De hát a vetési varjú védett, a dolmányost meg csak engedéllyel lehet lôni
2014. okt. 29. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!