Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem kényeztetem el túlságosan...

Nem kényeztetem el túlságosan a hullámos papagályomat? :D

Figyelt kérdés

A nap nagy részében csak vele foglalkozom, dajkálgatom, beszélgetek hozzá és mindig figyelem mit szeretne. Egyébként nagyon szeretem őt és szerintem ő is szeret engem..

Csak félek hogy elszemtenedik, vagy ilyesmi.

Most nagyon engedelmes, bemegy a ketrecébe magától, ha kiszökik a nappaliba, vissza tudom hozni.. :)

Olya aranyosan totyog........



2014. okt. 27. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az csak jó, ha sokat tudsz vele foglalkozni! :) Nem lesz túlkényeztetve, csak ha később valami miatt, pl. suli, munka, stb, nem tudsz annyit foglalkozni vele, mint korábban, azt viselheti rosszul.
2014. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mennyi idős. Ha még fiatal,nem ivarérett akkor ivaréréskor és utána lehetséges hogy a fejedre nő, nekik is kellenek szabályok.


Meggondolhatnád hogy veszel mellé egy fajtársat. Sokkal jobb nekik,boldogabbak ha többen vannak.

Egyedül lehet hogy veled foglalkozik egész nap,stb. de nem ez az igazi,természetes énjük. Veled nem tud repülés közben játszani, nem egy nyelvet beszéltek, nem vagy vele nap mint nap 24 órát naponta,stb. Az ember sose pótolhatja az igazi társat, fajtársat nekik hidd el.


Régen volt egyedüli hullámosom. Most 3 van. TELJESEN mások. Sokkal aktívabbak, teljesen máshogy viselkednek, sokkal természetesebb a viselkedésük,stb sokkal igazibbak ha érted mire gondolok. Egy egyedüli papagáj csak árnyéka önmagának, az igazi természetüknek.

2014. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!