Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért törik össze a hullámos...

Miért törik össze a hullámos papagájaim a tojásaikat?

Figyelt kérdés
Csak azt veszem észre hogyegyre kevesebb tojás van pedig már a jövőhéten kikelnének. Nekik a második költés lenne, feltéve ha nem törik össze mindet. :(

2014. nov. 2. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan hullámos tojóm,amelyik 2 nappal a tojások kikelése előtt mindig kidobálja őket a fészekből.


Azt csináltam,hogy kiszedtem a tojásokat és átraktam másik tojó alá.

2014. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam az nem megy mert ő a domináns tojó és ha valaki a szagát is megőrzi menekülnek önnan nehohy bajuk essen amiért az ő helyére mentek/ott ettek ahol ő szokott.
2014. nov. 3. 21:15
 3/5 anonim válasza:
Szerintem hiánya van. Szoktál adni neki reszelt tojást úgy, hogy össze kevered keksz reszelékkel és répa reszelékkel? Ha nem akkor így csináld: a tojást( gyúk tojást) addig főződ míg forni nem kezd. Ha már felfort vedd ki a meleg vízből és pucold meg, utána reszeld fel egy kis tányérba. Majd utána önsd bele a keksz reszeléket(amit a boltokban is meg vehetsz), és reszelj hozzá répát. Aztán add oda nekik. De ezt általában költési időszakban használják.
2014. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoktam bár mostanába nem kaptak
2014. nov. 6. 14:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Adtam nekik és szintén csinálják
2014. nov. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!