Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baja a nimfa...

Mi lehet a baja a nimfa papagájomnak?

Figyelt kérdés
Ősszel kezdődött a betegség, és azóta a nimfa papagájom szemén, nem teljesen, de minha egy piros hártya lenne rajta. Valamikor visszább húzódik, de most inkább jobban ránőrr a szemére. Nem is látszik a madaron a betegség, mert fél lábon ül a rúdon, rendesen eszik meg minden. Akkor mi a baja a nimfámnak? Lehet gyógyítani?
2010. jan. 27. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de erre a kérdésre választ csak állatorvos fog tudni adni. ha szeptember óta beteg nyilván nem valami gyorsan ölő halálos kór, de lehet hogy fájdalmai vannak szóval nem ártana értő kezek közé adni...
2010. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neki is lehet baja a szemével, szerintem ha ennyire nem múlik, vidd el állatorvoshoz. Ez biztos nem csak egy elhúzódó megfázás.
2010. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztük az állatorvostól, dfe azt mondta, hogy ilyenről még nem is hallott.
2010. jan. 28. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Erről beszélek mindig és mindenkinek, de sosem hisznek nekem, hogy orvoshoz fölösleges vinni egy madarat, mert az nem tudja, hogy mi baja lehet!


Egy tenyésztő tudja csak megmondani, ha látja!


én is az vagyok, de így nem tudok rá értelmes választ adni! Talán, ha látnám, akkor meg tudnám mondani, hogy mi a baja! Képet nem tudnál feltenni a madárról, ahol minden lényeges dolog rajta van?

2010. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De hogyan fényképezzem le, mert nagyon mozog, meg csak 2 megapixeles a telefon amivel a képet készíteném?
2010. febr. 1. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tehetek arról, hogy olyan a telód és számodra kész tudomány a fényképezés.
2010. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez egy kép a papagájról: [link]
2010. ápr. 29. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!