Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek vegyek a 7 éves...

Szerintetek vegyek a 7 éves hím hullámos papagájom mellé egy másik hím hullámosat?

Figyelt kérdés
Én azért gondoltam hogy veszek mellé egy másikat mert mikor elmegyek itthonról olyan egyedül van a kis vacak...!!!És ha vennék is mekkora kalitka méret a legmegfelelőbb???

2014. nov. 13. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

7 éves madár már nem fiatal, ilyenkor lehet már nem jó ötlet mellé egy fiatalabb madarat betenni, bár ez csak egy tipp... Mindenesetre ha meg akarod próbálni, először azt javaslom, külön kalitkában tartsd őket, ne tedd be rögtön hozzá a másikat, rögtön ahogy hazahoztad a boltból / tenyésztőtől.


Méretből meg minél nagyobb kalitka a jobb, amekkora csak belefér anyagilag és helyileg. (Készíteni tudsz nagyot olcsóbban.)

2014. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vehetsz mellé másik hímet csak az a fontos hogy ne fiatal legyen hanem több éves.

Ha nincs tojó 2 hím is jól elvan, úgymond párba állnak, úgy viselkednek mint egy pár.


Az elején mindenképp külön kalitkában legyenek de a 2 kalitka pár centire legyen egymástól.

Kettejüknek egy 50x100cm alapterületű és tetszőleges magasságú kalitka kell.

2014. nov. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszaitokat!! :)

Igen előszőr mindenképpen külön tenném őket...!!!Az ár maximum olyan 10.000ft lenne!! láttam a Zooplus-ban (finca pequeno kalitka 7990ft) egy kalitkát és az árban is megfelelő és szerintem méretben is!!! Tudnátok Vas megyében hullámos papagáj tenyésztőt!!!

2014. nov. 14. 19:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudnátok még válaszokat írni...nagy szükségem lenne rá!!!

előre is köszönöm!!! :) :) :)

2014. nov. 14. 20:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat...!! csak a hasznát kalitka se annyira olcsó ami a legjobb jó lenne...de azért megnézem! te milyen és melyik kalitkát javasolnád weáruházból (webshop-,kalitka név) boltból, és olx jófogás stb oldalakon???
2014. nov. 15. 10:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Írjatok még válaszokat!!! KÖSZÖNÖM!!! :)
2014. nov. 15. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy gyári kalitkákból 70x80cm-nél hosszabbat nem nagyon találsz. A legtöbb sajnos akár kétszer-háromszor olyan magas mint hosszú így alkalmatlan madártartásra. De a méret csak az egyik ami számít. A kalitka formája, a rács milyensége(galvanizált, horganyzott a jó), a rácsköz hogy nehogy kiférjen rajta a madár feje és beszoruljon, az ajtó milyensége(ha könnyen nyitható a madár is kinyitja) is fontos.


Használtakból így hirtelen én se találtam megfelelőt illetve egy van aminek a mérete is jó(márha az alapterülete van odaírva ezt meg kéne kérdezni mert nem vagyok benne biztos) és a méretéhez képest nagyon jó az ára is de a szállítás nem tudom megoldható lenne-e.

[link]


A gyáriakból amikről tudok ez a legjobb: [link]

Nem tudom hogy kihúzható tálcás-e vagy sem. Ez az egy ami a hátránya lehet.

2014. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írjatok még léci!!! Köszönöm! :)
2014. nov. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!