Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A sérult galambnak a kihullott...

A sérult galambnak a kihullott tollai viszanőnek?

Figyelt kérdés
talaltam egy serult hazigalambot es eloszor azt hittem h csak egy kis serules van a szarnyan se miutan letisztitottam a sebet lattam hogy egy par toll kihulott es az a gyenge kis bor ami oszetartotta a tolakat elszakat hejrejon valamikor?
2014. dec. 31. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2015. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az a bor teljesen elszakadt (szerintem valami megtamadta szegenyt) es latszik a csont is meg a tollakat hajszal erek vagy mik tartjak meg ossze. Nagyon aggodom szegenykeert :(
2015. jan. 1. 23:35
 3/3 Szeszere ***** válasza:
a tollakat a bőre tartja össze. Mikor egy ragadozó madár lerugja és túléli általábban így járnak. Ha van ólad oda beteszet beheged a sebe, majd kiollasodik. De ha nem röpképtelen, tehát tud repülni engedd szabadjára majd a természet rendezi a sorsát.
2015. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!