Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a hullámos...

Mit csináljak a hullámos papagájommal?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam megfogni mert meg akartam nézni közelebbről de lehet hogy rosszul fogtam meg, nem tudom.de ez után látszott hogy kiesett pár tolla és rosszul repült és amikor ült így mozgatta a szárnyát felfele de nem tört el a szárnya mit csináljak vele
2015. febr. 14. 18:46
 1/4 Kovács Elu válasza:
lehet hogy beteg lett, vagy csak egyszerűen nincs jó kedve de van neki társa ?
2015. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azelőtt hogy megakartam nézni minden rendbe volt utána csinálta ezt
2015. febr. 14. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit akartál rajta megnézni? Mi az amit nem tudtál volna úgy megnézni hogy egyszerűen közel hajolsz hozzá?

Nem szerencsés nyomos ok nélkül megfogással piszkálni őket.


A tollak kiesése nem baj, majd visszanőnek. A rossz repülés lehetett a megrázkódtatástól,stressztől amit a megfogás okozott vagy az is lehet hogy az evezőtollai(szárnytollai) estek ki így kicsit nehezebben repül amíg vissza nem nőnek. A szárny mozgatás lehetett csak annyi hogy összekuszáltad a szárnytollait vagy esetleg kicsit megnyomtad a szárnyát vagy a stressztől viselkedett nem megszokottan.

Ha most már nincs semmi baja akkor nincs semmi baja, megnyugodott, túllépett rajta.

2015. febr. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már nincs semmi baja :)
2015. febr. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!