Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van két papagájom. Elméletben...

Van két papagájom. Elméletben fiú-lány. (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Pyrrhura molinae-ok.

Az egyik neve: Kili-Ő elméletben tojó, a másik pedig Azúr-Ő tuti, hogy hím. Kili 2013-as, Azúr 2014-es madár. Úgy tudom, hogy egy éves korukban lesznek ivarérettek. Szeretnék is tojásokat, csak van egy kis baj. A Kili szokta etetni az Azúrt, és Kilit szoktam látni az Azúr hátán. Ezek után felmerül bennem az a kérdés, hogy biztos fiú-lány?



2015. febr. 25. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a tolluk alapján meglehet különböztetni őket. Ez a leírás semmit nem mond senkinek, ahhoz látni kellene őket, hogy kijelentsük ez tojó az nem.
2015. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Kili hím , Azúr tojó van ez így nekem is így voltak rózsás törpéknél
2015. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pyrrhura nemét ránézésre nem lehet megmondani,külső

jegyei nincsenek a nemeknek.

Viselkedésükről, egymáshoz való viszonyukról lehet megkülönböztetni őket.

A hímek verekedősek,hangosak, az ágon függőlegesen ülnek.

A tojók szelídek,csendesek, és az ágon guggolva ülnek.


A fentieket olvastam valahol de biztosat illetve 99%-ra biztosat csak a DNS vizsgálat mond.

2015. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!