Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen gyorsan repül a sirály?...

Milyen gyorsan repül a sirály? Maximum sebessége mennyi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A Google-nak feltettem a kérdést: mennyi a sirály rep. sebessége? Válasz: 340 km/ó. Azt hittem, ez egy orosz repgép, és csodálkoztam, miért nem írják nagy S-sel a nevét. Tovább olvastam: A fecskék és a sólymok maximális repülési sebessége csaknem 320 km/óra! ...Innentől már elhittem, hogy a 340/h valóban a sirályról szólt.

Hello

2010. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

jaj dehogy. a sirály az egy orosz repülőgép a "csajka". a sólyom meg a fecske nem sirály. a sólyom is csak zuhanórepülésben ér el ekkora sebességet (nem is mindegyik faj). gondoljatok már bele h milyen gyorsan kéne h verdessen a szárnya ekkora sebességnél.

én kb 60-80 kilométerre lőnném be a sebességét, sőt lehet h sok is

2010. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Bátran bíráld az írásomat, de amint benne olvashattad, azt én mind a Google-ból másoltam értelemszerűen. A Google - ban te is elolvashatod, ha akarod, és onnantól vagy megváltozik a véleményed, vagy nem. Szóval : olvasd el . . .
2010. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!