Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy lehet szelídíteni,...

Hogy lehet szelídíteni, idomítani a balkáni gerlét?

Figyelt kérdés
van egy gerle ami ide szokott jönni és eszi a madáreleséget. Ha elfogy, akkor benéz az ajtón és pislog. Olyan cuki XD Meg tudnám szelídíteni?

2015. márc. 19. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát nemigazán. Még a fészekből kiszedett és kézzel nevelt gerlék sem szelídülnek meg teljesen, nemhogy a felnőttek.

Szerintem ne próbálkozz vele, még a házi galambokkal úgy-ahogy megy de ezeknél nem.

2015. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hogyan próbálkozhatnék, hogy egy kicsivel is szelídebb legyen? Nem arra gondoltam, hogy kézbe veszem meg ilyesmi...
2015. márc. 25. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld meg kézből etetni.
2015. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg hasznosabb válaszok?
2015. ápr. 1. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:
olvasod még a válaszokat?
2016. okt. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen
2016. dec. 12. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ennek örülök,minden lehetséges kedves első,azt tudnod kell kérdező hogy a gerle igen is szelídül,főleg a városi,minden galambhoz a begyén keresztül visz az út :),még a postáimat sem lehet kaja nélkül megszelídíteni,a fiókok megszelídülnek ha te neveled,hisz szülőnek tekint,felnőtt korában is téged követ,el nem hagy,mindig veled van és szinte már belebolondulsz :D :D,ha egy felnőttet meg akarsz szelídíteni sok sok kaja kell neki és persze türelem,nagyon félénkek és álltalában gyanakvók,elég 1x is meg ilyeszteni,ne sürgesd,lehet évekbe telik majd,ám ha tényleg akarsz vegyél ki fészekből 1 et,mindig a nagyobbikat,az lesz a hím,mulisabb mint a tojó,nekem is van,lakásban is tartható,alig koszol valamit,enni se eszik sokat,már hónapok óta fogyasztgatja azt az 1 zacskó kölest amit szereztem neki annó
2016. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!