Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagályom hogy...

Danee1245 kérdése:

A hullámos papagályom hogy kell meg szeliditeni? Mert ha benyulok, megycsíp és elbujik a tükör mögé

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy mennyi idős a hullámos papagájod*? Mert ha még gyerek korban van, akkor hamar hozzád fog szokni. Amúgy a hullámosok kézhez szoktatásához nagyon sok idő kell.. Legalább is nekem kb. 4 hónap volt, mire sikerült.

Nos a kérdésedre a válasz:

-Legyél vele sokat,

-Beszélj hozzá sokat,

-Tedd be a kezedet a kalitkába, ha már elkezdett megszokni (minden nap egyszer kétszer, de ne nagyon mozgasd az elején, mert megijed könnyen)

-HA már ott tartasz hogy ha beteszed a kezedet a kalitkába, és nem repül el akkor közelíthetsz felé.

-Csábísd magokkal magad felé

-Miután már kiveszi a magot a kezedből, utána már megbizonyosodhatsz abban hogy megszokott.

Ez után már nem lesz nehéz dolgod. Csak annyit kell csinálni hogy oda teszed az ujjadat ahol a kis lábai vannak, és talán rászáll.

2014. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

csak úgy tudod megszelidíteni, ha kézhez szoktatod. Sok sikert! :D

2014. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:D :D
2014. nov. 29. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!