Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy lány hullámos papagájo...

Van egy lány hullámos papagájom. Októbertől van nálam egyedül van ezért szeretnék hozzá egy fiút. Csak félek hogy nem fogja elfogadni. összeszoknak még? Meg ez az egy is nagyon hangosan szokott csipogni és ha ketten vannak mennyire lesz hangos?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
El fogja fogadni. Vegyél mellé fiút. Nem lesz hangosabb a csipogás, attól hogy ketten vannak. Nálam mindig csak az egyik csipog vagy épp a másik, de soha nem szoktak egyszerre.
2015. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon sokat segítettél a válaszoddal köszönöm :) most már biztos vagyok benne hogy veszek neki :)
2015. márc. 29. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak érdekességként mondom, hogy az egyedül tartott papagájok jóval hangosabbak, mint a párban tartottak, hiszen az egyedûli madarak folyamatosan a párjukat, családjukat hívják, azért mondják folyamatosan a magukét. Tehát a zaj miatt ne aggódj!

Amúgy mi van most a papagájaiddal?

2015. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is féltem, hogy hangosabbak lesznek ketten, de nem. Kivéve, ha veszekednek. Olyankor beállnak háttal egymásnak a kalitka két legtávolabbi pontján, és rikácsolja mindkettő a magáét. Ilyen is van. Aranyosak. :)

Hidd el, sokkal jobban fogja érezni magát társsal. Az enyém jó 3 hónapig volt egyedül, de sokat szomorkodott. Amióta párja van, láthatóan jobb a kedve.

Annyi negatív változás történt, hogy amíg egyedül volt, mindig jelezte, ha csörgött a szobában felejtett telefonom. Persze ez mellékes. Mindenképp vegyél mellé társat!

2015. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
veszek mellé :)
2015. ápr. 1. 20:48
 6/7 anonim válasza:
Jól döntöttél szerintem is :-) ;-)
2016. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azóta sokkal boldogabb :) öröm nézni őket :)
2016. ápr. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!