Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 4. napja ül a fészken a...

4. napja ül a fészken a gyémántgerlém de még nincs tojás. Lehetséges hogy nem is lesz? Máskor ilyenkor már letojt

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 18:22
 1/2 anonim válasza:

Lehet, hogy bele van " sülve" ! Ami annyit jelent, hogy nem bírja megtojni. DE általában ezt a madár állapotán is látni, mert kicsit beteges az állapota, erőlködik. Nekem, igaz kisebb madaraimnál is előfordult. ilyenkor megfogom a madarat és óvatosan megnyomkodom a hátsó fertályát, a tojó nyílás környékét, a hasától a farka felé. Mondom óvatosan!!!

Lehet hogy megrepeszted a tojást (de inkább a tojás vesszen mint a madár), ha tényleg van, csak nem tudja megtojni, de ezzel segíthetsz rajt. Nekem ilyen esetnél mindig sikerült nekik. De látszott az állaton, hogy erőlködik. Próbáld meg, lehet, hogy segít.

Sok sikert. Ha összejönne írj ide a kérdésedhez!

2015. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
múlthéten tojt egy nagyon puha héjú tojást, később pótoltam a meszet. ma letojt ismét és hibátlan a tojás, most már majd figyelem hogy beköt-e
2015. ápr. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!