Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segítség! Hogyan segíthetnék...

Segítség! Hogyan segíthetnék neki újra költeni?

Figyelt kérdés

Szörnyen szégyenlem, tehát kérlek ne az eset véleményezésén fáradjatok!

A klíma ventillátor doboza mögött fészket raktak a madarak (fekete rigó/házi rozsdafarkú nem tudjuk) és el kellett távolítanunk. A fészek leesett, de sajnos a tojások is! (4-5 darab) már költötték őket... Szörnyű lelkiismeret furdalásom van. Szeretném valahogy jóvá tenni, segíteni a szülőknek ismét költeni. Hol tudok nekik lehetőséget felkínálni. Van erkélyem, amit a szüleim nem vennének észre, erre gondoltam, bár nem tudom hogyan viszonyulnának hozzá, az üveg,és az ottlétem miatt (már mint bent a szobában).



2015. máj. 6. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem számít, a madarak érzik, hogy elveszítették a tojásokat, és újra költenek. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert nálunk meg a viharos szél verte le a fészket a fáról, ott 2 darab tojás esett le először, utána meg a fészek is. De láttuk, hogy ugyanezek a madarak egy másik helyen új fészket raktak, és most újra költenek. Te semmit nem tudsz csinálni, a madarak döntik el, hogy nekik hol jó fészket készíteni. Ha szerencséd lesz, újra visszatérnek ugyanoda fészket készíteni, de ha nem érzik magukat biztonságban, akkor hiába próbálsz nekik bármit, nem fognak odafészkelni.
2015. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2015. máj. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!