Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj felborítja...

Hullámos papagáj felborítja az etetőt és itatót, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pénteken kaptam páromtól egy hullámos papagájt. Egy kupakba tettük neki az ételt, és egy madáretető-itatónak eladott hengerformájú itatóba a vizet, aminek az alján van kis kivezető nyílás. Folyton felborította (rákapaszkodott), ezért azt találtam ki, hogy átrendezem az egészet. Először is az etetőbe tettem a kaját, majdnem teljesen megtömtem, hogy hátha így elég nehéz, és nem tudja felborítani, ráadásul úgy helyeztem el az egyik ülőrúdját, hogy ne tudjon tőle felülről, de nem vált be, így is addig piszkálja, amíg felborul. :D

Szerezzek másfajta etetőt? Milyet? Vagy ez tök normális, szokjak hozzá? :) Mert nem zavar a dolog, ha ez normális, de hátha... :D


(Ilyen az etetője, mint a baloldali: [link] )


2015. máj. 26. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fajta etetőt rögzíteni tudod a kalitkához egy vékony dróttal, úgy nem tudja felborítani.
2015. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Így a rácsközé kell dugni és akkor nem borítja fel.

2015. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét ötletet!!
2015. máj. 27. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!