Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megtudja nekem valaki mondani,...

Megtudja nekem valaki mondani, milyen madár tojása lehet?

Figyelt kérdés
A tujám alatt találtam egy pici tojás héj darabot. Halvány kék színű, barna foltokkal a tetején.Megnéztem az ágakat, és meg is találtam a fészket, az is kicsi, tehát biztos egy kis termetű madár tojhatta, de nem találok rá milyen madár. Ha valaki tud valamit, annak megköszönöm a segítséget.

2015. máj. 31. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kepet nem tudnal adni?Amugy szerintem legvaloszinubb hogy fekete rigo tojas. :D
2015. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, először én is azt olvastam, hogy ez feketerigó, de amikor rákerestem így, hogy feketerigó tojása más milyeneket dobott ki. küldök egy képet róla: [link]
2015. máj. 31. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Cinege tojás
2015. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj hat nem tom.A feszekben nincs esetleg valamilyen toll?Mellesleg maga a feszek ures ?Ajanlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link] a fiuk seperc alatt megmondjak.Meg egy es egyben utolso kerdes: Csak en latom a foton amit kuldtel a tojast nem halvany kek szinunek,vagy csak a kep torzit? 1 es vagyok. 2 es honnan tudod?
2015. jún. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem tudom, csak tippeltem :D
2015. jún. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fészekbe én nem látok bele, mert nem vagyok olyan magam :D a másik meg az hogy pont a sűrűjében van. Lehet a kép torzít, de én tényleg kékesnek látom csak nagyon halványan. Tollat nem találtam. Iyen fehér pihe tollak vannak a fészken.Amúgy nem régiben láttam pont a tuja alatt egy hím feketerigót. Viszont aggaszt, hogy nem látok semmit, meg nem is hallom, hogy lenne ott valami :( remélem nem kergettem el őket vagy ilyesmi, ja és Köszönöm a linket!
2015. jún. 1. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!