Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől hullhatott ki a hullámos...

Kedves97 kérdése:

Mitől hullhatott ki a hullámosom fején a toll?

Figyelt kérdés

[link]


este gyakran tüsszög és vakarózik :(


2015. jún. 3. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sokféle betegsége van egy madárnak.. ha vedlés nem jöhet szóba akkor lehet hogy atkás... Tüsszögni meg gondolom azért mert ahogy vakarja a fejét, a tolltörmelék az orrába megy.Kérdezz meg állatdokit, madaraknál nem jo halogatni.
2015. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nemtudom mikor kéne vedlenie, még cask 1 éves nem tudtam még megfigyelni
2015. jún. 3. 20:27
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
sokmindentöl függ a vedlés ideje. De ha sebesre vakarja a fejét az tuti nem az.
2015. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem sebes, csak nincs ott toll :) akkor valószínűleg atka? :(
2015. jún. 3. 20:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam nincs, az enyém soha nem volt az:D de parazitáktól simán vakarózhat. elehet hogy nincs semmi, vidd el dokihoz ő megmondja.

Én anno probáltam netes betegségleirások alapján megtudni mi baja,kijött hogy papagájkóros ami fertőző, aztán persze kiderült hogy sima megfázás.


szoval irány a doki,ha nem beteg még pénzbe se kerül.Ő biztosat tud mondani. A madarak nagyon érzékenyek, egy megfázásba két nap alatt belehalhatnak ha nincs kezelve.Ezt csak azért mondom hogy vedd komolyan a madarad jeleit.

2015. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak ott vakarozik a legtöbbet, valami biztos van. Vedlésnél sok toll hullik,először a pihécskék, tollászkodásnál sokat ki is szed magának.
2015. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sok kis pihe hullik belole folyamatosan, es meg is eszi a kis piheket egyebkent, de most a.fejen egy kis kopasz folt van, ez lehet a vedlestol ?
2015. jún. 3. 21:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ha hullik belöle a toll akkor valoszinüleg vedlik. Az hogy rágcsálja, eszegeti az meg fehérjehiányra utal, etess vele csíráztatott magot, imádják.Én simán szórtam ki egy vizes papirzsepire a köleséből és az is kicsírázott.

Ha az nem mulasztja el neki akkor állati fehérjével is próbálkozhatsz pl főtt tojás fehérjével.

2015. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segitseget, allatorvos nincs a kovetkezo ket hetbe a varosunkba, nem tudom elvinni :( atka ellen lehet rendelni valamit netrol?
2015. jún. 4. 12:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

keress, rá nem tudom, viszont nem hinném hogy jo ötlet anélkül fujkálni gyogyszerrel hogy megtudnád mi baja.

Próbálkozz olyan hullámos fórumon ami működik és sok ember fordul meg, lehet hogy valaki tudja tutira mi a baja,mert már tapasztalta.

2015. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!