Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa madaram szeme begyulladh...

Nimfa madaram szeme begyulladhatott?

Figyelt kérdés
Tegnap este töbször is elkezdtek "csapkodni" a madaraim. Mindig kijöttem megnézni ,hogy mi gond lehet mitől ilyedtek meg. Ma reggel pedig a lánynak az 1.szemét fojton csukva tartja. Mikor sétál vagy hasonló akkor kinyitja de amúgy fojton becsukja. Elsőre arra gondoltam ,hogy esetleg álmos mert az este nem aludt sokat és elég sokat pihent ma. Eszik meg iszik is rendesen.Szerintem vagy beütötte az este vagy valami bele mehetet a szemébe de idegen testet vagy bármi mást nem láttam benne. Tettem be nekik egykis tálba vizet azzal kimosta és úgy láttam hogy kicsit jobb. De ettől függetlenül még aggódok érte. Állatorvost csak akkor akarok hivni hogy ha nem javul. Esetleg tanács hogy mi történhetett?

2015. júl. 7. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is vlt nimfám 16 évig volt velünk, nagyon szerettem. A nimfák tündéri madarak. Szegénykét a legjobb lenne állatorvoshoz vinni mi lehet a baj. A következő honlapokon lehet állatorvosokat kérdezni:, vagy

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!