Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Talált szarkafióka van nálunk...

Talált szarkafióka van nálunk 3 napja? Hova, kinek adhatnám? Nem tud még repülni, és etetni kell. Picike.

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állatkert, állatpark, állatvédők.
2015. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
madárvédő egyesületet keresd fel először
2015. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Állatkertet nem merem, félek, hogy eledelnek adják. Az egyesület jól hangzik.
2015. júl. 9. 23:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Illetékes Nemzeti Park Igazgatóság
2015. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eledelnek? Én is találtam már hollófiókát, leadtam az állatparknak. Felnevelték és állatkerti holló lett belőle. Nem etetik meg senkivel, ez itt nem a Balkán azért.
2015. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, akkor őket is felhívjuk
2015. júl. 10. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hírdesd meg ingyen sokakat érdekel én is elajándékoztam 7 db-ot
2015. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dodibogyi9 válasza:
Én a Hortobágyi Madárkórházat ajánlanám, én is ott vagyok önkéntes így benfentesként tudom, hogy ott nagyon jó dolga lenne. Folyamatos orvosi felügyelet mellett felnevelik és amikor úgy vélik elég erős hozzá szabadon engedik had éljen madár életet. Az egyik madárnak se jó ha egy kalitkába éli le az életét, mint az állatkertekben.
2015. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Keresd meg facebookon a Fióka és madármentés oldalt. Ott segítenek találni közel élő madármentőst, és segítenek mindenben. Parkok állatkertek ilyenkor zsúfoltig vannak madárral, nem biztos hogy fogadják. Amíg nem lesz helye, etesd vékony csíkokra vágott csirkehússal. Attól függ mekkora de olyan 1,5 - 2 óránként etesd
2015. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dodibogyi9 válasza:
A Hortobágyi Madárkórházban biztos fogadják. Egyebkent hova valósi vagy,mert akk lehet, hogy tudok segíteni.
2015. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!