Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A panel között élő füles...

A panel között élő füles baglyot el lehet valahogy csalni onnan, vagy vitetni valamilyen madárvédővel?

Figyelt kérdés

Egész nyáron este, mikor szellőztetnének a lakók nem tudnak, mert szörnyen idegesítő hangot ad ki. Mint a hinta nyikorgás.

Értem én, hogy állatvédelem meg egyebek, de hátha van rá valamilyen humánus mód, hogy az erdőbe kerüljön.



2015. júl. 16. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Picit légy türelmes, a leírt hang a fiatal, még ki nem repült baglyok hangja, hamarosan kirepülnek és akkor elmennek ill, másféle hangjuk lesz, a klasszikus bagolyhuhogás (remélem az nem zavar).
2015. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem zavar, de jövőre újra kezdik?
2015. júl. 19. 06:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, jövőre újra költenek, sajna nem tudlak vigasztalni semmivel... Bántani ugye nem szabad (50.000 Ft), de gondolom nem is akarjátok. A szállásukként szolgáló fákat kivágatni sem akarjátok nyilván, szóval... megszoksz vagy megszöksz.
2015. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha az odút "eltüntetem"?
2015. júl. 19. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Van nekik kitéve odu? Azt megteheted, hogy eltünteted. Persze majd csak ősszel, amikor már biztos, hogy nem zavarod a költést. Egy tojás ugyanúgy 50E-t kóstál, mint egy kifejlett madár.
2015. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!