Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámosom miért nem eszik?...

A hullámosom miért nem eszik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem eszik:gyümölcsöket,zöldségeket,papagájfüvet,sőt még a magkeverékekből is csak a kölest vadássza ki a többi magot meg sem kóstolja. A szépiához hozzá sem nyúl.Még a fürtöskölest sem eszi... Miért??? Mit tehetnék???

2015. júl. 18. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk is volt papagájunk. Nálunk is volt olyan időszak hogy nem ettek nagyon csak válogattak. Ennek rengetek oka lehet. Lehet talán ez a nagy hőség (ilyenkor mi sem nagyon eszünk), az is lehet hogy unja ezeket az ételeket már (próbálj meg neki valami játékot csinálni, tükör, valami kis csüngő csengettyű), hátha akkor megjön az étvágya. :D Nálam ez mindig bevált. Volt olyan is mikor csináltam neki egy ilyen kis reptetőt a házban és elengedtem világot látni itthon. Tudod ők is olyanok mint mi. Unatkoznak. Van esetleg párja? Ha nincs mennyit foglalkozol vele? Azt javaslom rakd a tévé elé hagy hallja a hangokat, így azt szűri le hogy nincs egyedül. Esetleg kapcsold be neki a rádiót. Az állatok szeretik a zenét. Persze nem kell olyan hangosnak lennie. :D Azt javaslom még hogy vedd ki és simogasd. Talán rakj le neki egy tálat az ivóvizén kívül és rakj bele vizet. Hátha fürdeni szeret. Ha ezek sem vállnak be akkor lehet hogy nem ártana dokihoz fordulni. Nálam ezek mindig meghozták a kedvüket. Nem tudom le írtam-e még azt hogy te is beszélj hozzá sokat. Azt is szeretik. :) Remélem segíthettem.
2015. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!