Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez normális egy jákópapagájnál?

Ez normális egy jákópapagájnál?

Figyelt kérdés
Van két kislány jákóm most kb 1 évesek. Szoktam nekik gyümölcssalátát csinálni almából körtéből és barackból egyszer raktam bele görögdinnyét. Az egyik papagáj bolondul érte a magjáért is és magáért a gyümölcsért. A másik nem annyira. Elég beszédesek és mikor megette a gyümisaliból az összes dinnyét elkezdi hogy "éhes a csőrőd dinnye" (egyszer mondta ezt a tesóm azóta is ezt hajtogatja... végül mindig kap még egy kicsit. Adharok neki még vagy ártcneki ha többet kap? Kettöjüknek fel szoktam vágni fél körtét fél almát vagy barackot és egy dinnyecikket. Ez sok vagy kevés?

2015. júl. 23. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
a dinnyewmg a ciántartalma miatt lehet kérdéses anélkül adhatod korlűtlan mennyiségben az összeset
2015. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké közsi akkor kimagozom nekuk :)
2015. júl. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!