Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Falun, ahol lehet baromfit...

Falun, ahol lehet baromfit tartani egy hajnal 4 kor kukorékoló kakas csendháborítás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy az lenne, ahogyan az ugyancsak éjszaka közepén macskát ugató kutya sem az.
2010. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem falun már megszokták az ilyesmit, ne aggódj.

Én sokat vagyok falun, nagymamámnál. Egyébként városban lakok, a külső részén. Itt is van egy asszonynak kakas, a kiskertben. Néha hallom is, hogy kukorékol.

Ez zavar a legkevésbé! Hozzánk azt is behallani, amikor a szomszédok beszélgetnek vagy ha egy nagyobb busz/kamion elmegy az úton... A kakas kukorékolása valahogy fel sem tűnik, az nem olyan idegesítő zaj.

Egyébként is olyankor reggel vagy már felkeltek az emberek vagy aki még alszik az erre a hangra biztos nem ébred fel. Én pl ha fáradt vagyok fel nem ébredek még az óracsörgésre sem.


Én nem tartom ezt csendháborításnak, hiszen falun megszokott az ilyesmi. A kakasok kukorékolnak, a kutyák ugatnak stb. :)

2010. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Most költöztünk falura városból! Imádom:) Jó volt az első reggel a szomszéd kakasaira kelni:):)
2010. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a kakast, elmegyek a bíróságra tanúnak!:)
2010. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
83%
Dehogy minősül. És a kakasok amúgy is hót aranyosak. Ki bírságolná meg épp őket?)
2010. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2010. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi, a kakas az enyém. A szomszéd inzultál, hogy hajnal 4 kor ébred a kukorékolásra és nem bír visszaaludni...
2010. márc. 7. 00:11
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Első vagyok. Nem szemrehányás, csak kíváncsiságból kérdezem: miért pontoztatok le (a másodikat is), amikor rendes hangnemben, normális választ adtam? Tán valaki szerint az ugató kutya csendháborítás :=)?!

Egyébként mi is Pestről költöztünk ki és az egyik legnagyobb szomorúságunk volt, amikor pár a házzal odébb lakó "felszámolta" a háztájiját. Azóta a vekker ébreszt, pont, mint anno a városban.

2010. márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jelentsd fel a szomszédodat, hogy zaklat a hülyeségeivel!


Ha egy kakas zavarja, akkor költözzön el, vagy szedjen altatót!! Szerintem nincs is jobb annál, mint egy falun csendes környezetben az állatok hangját hallani és nem a dübörgő városét!

2010. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Fogadjunk, hogy most költözött ki a városból. Tisztelet a kivételnek (pl. mint a feljebb író), de mindig az ilyenekkel van gond. A mi utcánkba is költözött ki a városból egy fiatal pár, kisgyerekkel. Állítólag az asszony vidéken nőtt fel. Ennek ellenére átment a szomszédba azzal, hogy kössék meg a macskát, ne menjen be hozzájuk......
2010. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!