Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baja a kiscsibémnek?

Mi lehet a baja a kiscsibémnek?

Figyelt kérdés
Volt 2 kis csibém abból az egyik elpusztult a napokban, de nem tudjuk mi baja lehetett. Először csak annyi látszott hogy dülöngélve megy mintha szédülne aztán napról napra rosszabbul lett, nem bírt lábra állni majd szegény mintha teljesen lebénult volna és elpusztult. Akkor még a másik csibének semmi baja nem volt, majd ma reggel ő is elkezdett dülöngélni és botladozik. Utána olvastam és elvileg ez B2 vitamin hiány és azt írják az élesztő segít illetve van direkt ilyen vitamin keverék. Itatom vele ezt a folyadékot és élesztő is adok neki már 2 napja de úgylátszik így is elkapta ugyan azt a betegséget mint a tesója. Vagy lehet nem is ez volt a bajuk. Meg lehet még valahogy menteni? Sajnos nálunk az állatorvos nem nagyön foglalkozik egyetlen kiscsibével.
2015. júl. 29. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fehér hasmenése nincs esetleg? Mert akkor esélyes, hogy gumboro (fertőző bursitis), neten keress rá.
2015. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana rákeresned a neten a matek nevű betegségre sem!! Az ilyen bénulós betegség,sajnos megmenteni nem fogod tudni ha már így eldurvult a betegség sajnálom :'(
2015. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok és félreírtam véletlen a betegség nevét: Marek
2015. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!