Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájoknak adhatok...

Nimfa papagájoknak adhatok fenyőfa ágakat tűlevelestől?

Figyelt kérdés

Gondoltam adhatnék nekik, feldarabolnám és összekötném nekik, hogy játszanak vele. Azt olvastam, hogy szabad nekik, viszont attól félek, hogy megszúrnák magukat...

Köszi előre is!



2015. aug. 13. 11:04
 1/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kedves választ, szerencsére már megtudtam, hogy nem szabad adni nekik, főleg a gyanta tartalma miatt.

Még egyszer köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok emberek!

2015. aug. 13. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Heló,attól hogy 2 napon belül nem kapsz választ az semmi. Én 3hetet vártam egy szaros válaszra ami segített egy kicsit :(
2015. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De basszus a többi hülyeségre, a jelentéktelen dolgokra meg tudnak válaszolni... Ez az egy idegesít, egy normális kérdésemre se válaszol senki, pedig értelmeset kérdezek, nem valami kitalált baromságot.
2015. aug. 14. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:

,,De basszus a többi hülyeségre, a jelentéktelen dolgokra meg tudnak válaszolni... Ez az egy idegesít, egy normális kérdésemre se válaszol senki, pedig értelmeset kérdezek, nem valami kitalált baromságot."


Hát pont erről van szó.. A bugyuta kérdésekre válaszolóknak se terjed tovább a tudásuk a kérdést feltevőjénél. Ebből fakad,hogy egy komolyabb kérdésre már nem tudna kielégítő válasszal előállni. :T


Pedig ha hamarabb rátalálok a kérdésedre,tudtam volna válaszolniii. :/

2015. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazad van!

Hát köszönöm, most már mindegy, szerencsére megtudtam, hogy mérgező. Először egy papagájos oldalon olvastam, hogy szabad nekik adni, és hogy az övéi nagyon szeretik. Csak utána átgondoltam, és érdekes ötletnek találtam, szerencsére már megtudtam a választ.

Néhány megkeseredett, ahelyett hogy top kérdést akar írni a gyakorin, értelmesebb dolgokra is fordíthatná az energiáját és a szabadidejét...

2015. aug. 17. 12:45
 6/7 anonim válasza:

Halvány fogalmam sincs a papagájokról, de azt látom hogy nagyon türelmetlen vagy. Amúgy meg látod, megtaláltad te a választ szóval nem is kellettünk. :D

Határozottan többet és ha rákeresel és nem idegen emberektől várod a választ. :)

2015. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy cikkben, azt olvastam hogy szabad. De mivel megkérdőjeleztem az értelmét, igen, idegen emberektől vártam a választ. Nem tudom, hogy te minek vagy itt, de szerintem ez az oldal azért jött létre, hogy ha valamit nem tudunk, hátha tudnak segíteni idegen emberek. Én legalábbis segítségkérésre használom ezt az oldalt, szerintem mindenki más is :D

Hidd el, hogy ha neked nem válaszolnának egy kérdésedre se, mert nem valami kamu hülyeség, akkor egy idő után te is türelmetlen lennél...

Valóban, megtaláltam egyedül is a választ, mivel muszáj volt és sürgős...

2015. aug. 18. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!