Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnék új otthont...

Hogyan tudnék új otthont találni madaramnak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy vannak dolgok, amik máshogy történtek az életemben, mint ahogy elterveztem. Így fiatal, kézzel nevelt szenegáli papagájomra mostanában nem jut elég időm. Az meg ugye nem elég egy madárnak, ha reggel berakod neki az enni meg innivalót, aztán egész nap egymagában ül. Szeretnék neki új, szerető otthont találni. Rokonoknál nem lehet, de nálam sem maradhat. Szerintetek hol tudnék megfelelő embert/családot keresni neki? Fontos lenne az ő érdekében. Kérlek ne engem szidjatok, hogy akkor miért vállaltam be, pontosan tudom, hogy ezért csakis én vagyok felelős. Pont ezért szeretnék neki jó helyet találni.

2015. szept. 8. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Add nekem. Elajándékozod vagy eladod?
2015. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állatkert,FB papagájos csoportban eladni,NOÉ állatotthon,vadaspark,
2015. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak olyannak add, aki ért is hozzá. Egy társat neki esetleg?
2015. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A papagájvilág alapítvány facebook oldalán ( [link] tudsz segítséget kérni, gyakorlatilag ott vannak az ország leghozzáértőbb emberei+elég sok papagájgazdi fordult már ilyesféle problémákal feléjük.


Írj nekik üzenetet (valószínűleg fogsz kapni egy kis fejmosást, amiért nem megfelelő körülmények között (egyedül) tartottad a papagájodat), de válaszolnak rá, és intézkednek.


Azért is ajánlom őket, mert nagyon megválogatják, hogy kinek adnak örökbe papagájt.

Azok, akik kalitkában, egyedül, nem megfelelő elfoglaltság mellett tartanák a papagájt, rögtön mehetnek is el. Csak tágas kültéri/beltéri röpde, fajtársak(kal) jöhet szóba.


Csak kíváncsiságból kérdezem, ha nem érint a dolog ne vedd magadra: milyen állapotban van a papagájod?

A kézzelnevelés által kötelezően megjelenő problémák mellett (bevésődés, emberre fixálás fajtársak mellett való szocializáció hiánya stb.) van egyéb viselkedésproblémája? (tolltépés, ordítás, öncsonkítás, agresszió)


Nem

2015. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Mi van miért utáltok ennyire? Van egy galambom is mi a baj? Nap 24 órájából 12 t az állataimra szánok valamikor aludniuk is kell.
2015. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!