Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valaki leírná nekem, hogy...

Valaki leírná nekem, hogy hogyan lehet összeszoktatni néma kacsákat a csirkéimmel (ha egyáltalán lehet)?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy érted?

Nekünk egy udvaron vannak és kész. Jól megvannak.

2015. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak berakod őket, és kész? Nem veszekednek?
2015. szept. 14. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem veszekedtek. De ha veszekednek is. egy idő után majd megszokják egymást.
2015. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán összerakod,oszt jónapot!
2015. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. szept. 14. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem egyszerű. Kell pár nap míg a kacsák megszokják a helyüket, hol ehetnek, ihatnak. Utána lehet megpróbálni összerakni őket. De nekem az a tapasztalatom, hogy éjszaka vagy este érdemes berakni őket amikor a csirkék már felültek, nyugodtak, a kacsákat meg lepakolni a sarokba alájuk. Így reggel felébrednek, talán nem annyira fognak egymásnak esni. Én idegen csirkét is így teszek be a meglévőkhöz, közé dugom kettőnek, így a szagot is átveszi másnapra. Azért vigyázni kell, néma kacsa gácsérom csípte már ki tyúkomnak a szemét.!!
2015. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A csirkékkel tanittasd meg a jelbeszédet, a kacsákkal pedig a szájrol(csőrröl) olvasást!

Menni fog a dolog!

2015. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ!
2015. szept. 15. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
vigyázz mert a néma harcias és ha többen vannak akkor képes a csirkéket szétverni.talán azért jó nappal berakni mert akkor lehet őket látni mit csinálnak egymással.
2015. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!