Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A pintyem tegnap óta fel van...

A pintyem tegnap óta fel van puffadva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor énekelni akarnak, akkor szokták így felfújni magukat, aztán leeresztenek. De most olyan, mintha nem tudná kifújni azt a levegőt. Mi baja lehet, és hogyan segíthetek rajta?
2015. okt. 4. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Doki?
2015. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lesz, ha nem kapok választ valami szakértőtől, vagy olyantól, akinek tapasztalata van a dologban. :/
2015. okt. 4. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hím megnyomta és felcsúsztak a tojások a begyébe.
2015. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem valószínű, ugyanis hímről van szó. ...vagyis volt.. Aznap este, mikor kiírtam, azaz kb egy hete magától "leeresztett", azóta ugyanúgy ugrált, repkedett, énekelt, mint előtte, és ma mire hazaértem elpusztult. Pedig reggel, mikor elmentem, még jól volt. Úgy két hete halt meg a tesója, akivel együtt voltak tartva. Mivel egyidősek voltak, elképzelhetőnek tartom, hogy csak simán lejárt az idejük, de ha esetleg van más ötleted, kérlek mondd, mert még van egy pinty a kalitkában, nehogy ő is kövesse a másik kettőt. Bár sajnos már későn érkezett, azért nagyon köszönöm a válaszod. :)
2015. okt. 13. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a dokival, lehet fertőzés is.
2015. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!