Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj?

Hullámos papagáj?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Rízs pinty és Gyémánt gerle mellett tarthatok hullámos papagájt? 2x2x2m ketrecben tartom őket.Az eggyik oldalon azt olvastam h megvan más fajokkal is a másikon viszont azt írták hogy nem.Köszönöm a segítséget!
2015. okt. 17. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Necces.


Gyémántgalambot én eleve nem raknék össze semmivel, mivel egy rendkívül békés madárka, az agresszívabb, aktívabb kolónimadarak (majdnem az összes pinty, és a hullámosok) előszeretettel bántják, kergetik, akár a tollait is kitépik.


Viszont a rizspintyek valamivel békésebbek mint pl. a zebrák.


A hullámosok aktívak rosszcsontok, hasonlóan a pintyekhez.

De a pintyeknek árt a papagájok tollpora, viszont lehet, hogy ez ekkora helyen már nem érvényesül. (annyira)


Tehetsz egy próbát, nagy az esély arra, hogy kijönnek egymással, de megvan annak is az esélye, hogy nem.

2015. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :)
2015. okt. 18. 11:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Am így lenne még 1 kérdésem, 1 párnak kb mekkora helyre van szüksége amiben jól is érzik magukat? Nem akarok állatkereskedésben kalitkát venni mert azok rohadz kicsik ráadásúl drágák is.
2015. okt. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!