Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baja a papagájomnak?

Mi lehet a baja a papagájomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete kijött a madaramnak a csőre körül valami putyuk és csak nőnek de viszont eszik,énekel,jàtszik nem làtszik rajta ,hogy szenvedne.szerintetek mi lehet a betegség neve ,oka és hogyan tàvolitsam el? Köszi ..

Kb igy nez ki : [link]



2015. okt. 21. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltehetően atkás.
2015. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz kellene vinni, mert mint minden betegségnek, ennek is lehetnek, sőt lesznek szövődményei és következményei, ami egy ilyen pici madár esetében akár halállal is végződhet!
2015. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az allatorvos biztosan tud ecsetelot adni...
2015. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jujjj,ez milyen ilyesztő! Gyors állatorvos mert ez már nagyon súlyos eset!! 😡
2015. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyümölcskosár ***** válasza:
Ez nagyon durva! Szegény madár! Szerintem is atka lehet! Nagyon csúnya nem csak a csőre, hanem az egész pofikája! Állatorvos sürgősen! Remélem tudnak rajta segíteni! Nekem a nimfa papimnak az egyik alsó csőre vastagabb atkától, de mi járunk vele kezelésre hetek óta és szépen javulgat, Reszelik a csőrét, lecsippentenek belőle a nyakára is tesznek cseppeket. Mondjuk én nem vártam meg, hogy így nézzen ki szegény. Írd meg mi lett a madárkáddal! Sajnálom szegénykét :(
2015. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!