Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámosom bajban van?

Hullámosom bajban van?

Figyelt kérdés
Hullámosom ma bele repült az egér ragasztóba,ahogy megpróbáltuk leszedni róla alig maradt tolla.Kérdésem az valaki találkozott már hasonlóval?Megmarad a papagájom?Meleg helyre tettem,hogy ne fázzon de nagyon féltem
2015. okt. 27. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok madárszakértő, de ha nem érte sérülés, természetesen megmarad. A toll ilyen szempontból csak élettelen "borítás", anatómiailag a hiányától nem lesz semmi baja. Persze, ameddig ki nem nő, addig nem tud majd repülni, meg fokozottan kell óvni a hidegtől, de nyugi, nem lesz baja. :)
2015. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De egyébként ha nagyon félted, keress fel állatorvost! De 99%, hogy ő is ezt fogja mondani.
2015. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Picit megnyugodtam,aktív kiabál és már a kajáját kereste az előbb..Csak hát szegénykém olyan mint egy toll fosztott csirke :(

Állatorvossal beszéltem,de ő nem tudott rá mit mondani..Ő még ilyennel nem találkozott,bár gyanítom hullámossal se nagyon

2015. okt. 27. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem a vadonban kell túlélnie, ezért nincs veszélyben, a toll visszanő, mint a haj. Addig is melegben kell tartani, mert azért a toll hőtartófeladatát most nem látja el semmi :)
2015. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!