Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS Mit tegyek? Bajban a...

SOS Mit tegyek? Bajban a hullámosom.

Figyelt kérdés
Van egyedül egy fiú hullámosom és mivel nincs társa eteti a hintáját anyám pedig aztmondja, hogy hányingere van tőle meg tiszta folt tőle az arca, meg miatta vérzik az orra, ... szóval ilyenek és azt mondta, hogy ha nem tirhitom el innen akkor megmérgezi meg elviteti ..., pedig tisztitom naponta, repülni is kiengedem mit tegyek vele, hogy ne essen baja de nálunk maradhasson? Azt mondta még 1 lány madár szóba se jöhet.
2010. dec. 19. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rakj be neki tükröt...vegyél egy nála fiatalabb hímet.Vagy lányt..attól mert van mellette egy lány nem feltétlenűl lesznek fiókk.Az is megoldás lehet,hogy egy másmilyen fajtájú lány madarat veszel mellé.Csak ne kanárit mert zat nem szabad röptetni :D
2010. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha veszünk neki társat nem fog bordelozni?
2010. dec. 19. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
2010. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen anyád van neked, szegénykém???

Mondd meg neki, hogy egy felnőtt, 39 éves asszony üzeni, hogy nagyon csúnya dolog tőle, hogy ilyenekkel fenyegetőzik, hogy megmérgezi a madarat! Ez az én szememben gonoszság!

És mindenre van megoldás! Sajnos, a papagájokhoz nem értek, de biztosan magányos szegény, csak kellene neki egy társ. Neked meg egy megértő anya.

2010. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ebben igazad van.
2010. dec. 19. 15:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Vérzik az orra? És a papagájra fogja? Inkább menjen el orvoshoz... Istenem... Ha ilyen anyám lenne, papagájostul költöznék el otthonról az első adandó alkalommal... A te szobádban legyen a madár, anyukád meg oda ne menjen be. Akkor még látnia sem kell.
2010. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen gondolkoztam rajta , hogy csinálok helyet a szobámban és nem fogom kiengedni repülni, hogy ne porozzon. Ez jó ötlet szerintetek, hogy nem engedem ki? Amm ha kíváncsiak lesztek a folytatásra szívesen megírom mi lett a végeredmény.
2010. dec. 19. 16:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, hogy nem-e jöhet be ide a madár hozzám de azt mondta, hogy nem mert akkor én is elkapom tőle a betegségeket. ARGGGGGGHHH
2010. dec. 19. 16:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs ilyen gondom a papagájjal...

Az enyém is szobámban és kiengedem, ha repülni szeretne... Nem csinál piszkot, nem ver le semmit.

Párat repül és visszamászik a ketrecébe.

Úgyhogy szerintem Te is nyugodtan szabadon engedheted néha a szobádban

2010. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen!! pár kell neki, vagy egy tükör, de inkább egy lány kell neki.. mert elöbb utobb bogolyósodik...xd
2011. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!