Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudom, hogy nagyon kicsike,...

Tudom, hogy nagyon kicsike, de ekég kehet így a hullámosaimnak?

Figyelt kérdés
Sajnos most csak egy kicsike kalitkára van lehetőségem, 50x60x50 cm. Kettő hullámosom van. Tudom, hogy ez kicsi, DE egész nap szabadon vannak a szobában. Lényegében csak aludni és enni mennek be. Akkor mennek ki-be, amikor csak akarnak. Az ajtó mindig nyitva áll, és kint töltik a napjukat az ülőfán. Mit gondoltok?
2015. okt. 31. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Aludni elég.
2015. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aludni elég de ahhoz hogy biztonságosan kinn lehessenek a szobában egész nap ahhoz vagy teljesen madárbiztosnak kell lennie a szobában(legjobb esetben emberi cucc mentes) vagy folyamatosan velük kell lennie valakinek aki a saját teendői mellett rájuk is figyel. Mert az úgy nem jó hogy felügyelet nélkül is kinn vannak egy olyan szobában ahol bajuk eshet ha az ülőfáról átrepülnek máshova. Attól hogy általában az ülőfán vannak bármikor kíváncsiak lehetnek valami másra legyen az egy szobanövény vagy bármi más és megrágcsálhatják,beleehetnek így megbetegednek vagy mérgezéstől meghalnak. Ezért kell vagy a folyamatos felügyelet vagy a 100%-osan madárbiztos szoba ami azt jelenti hogy minden el van rakva,tüntetve amitől bajuk eshet.
2015. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!