Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja van? (többi lent)

Mi baja van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon és a szüleim etették a madarakat hullámos papagajok 6-an vannak és 2 rizs pinty semmi bajuk nincs jól megvannak egymással. Az eggyik hullámos papagájnak mindig kihullik egy kis karikába a szeme körül a toll mikor nem vagyok itthon!! Egy 3 nap múlva elmúlik mert már egyszer történt ilyen mikor elmentem itthonról és csak akkor hullik ki ha nem vagyok itthon. Ez mitől van? Ennyire hiányzok neki?? Ha lennének olyan kérdések,hogy miért nem viszem el állatorvoshoz azért mert megjavul egy három nap múlva és vitaminokat is kapnak meg papagáj csemegéket. Előre is köszönöm a válazokat. :)
2015. nov. 1. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rühes! Olvass utána!
2015. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha rühes lenne akkor a többiek is elkapnák meg akkor nem múlna el nem??? Mert en úgy tudom. De azért köszi a választ. A többinek semmi baja és már kezd ő is megjavulni 😀❤❤
2015. nov. 3. 14:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Főleg a párjánka lenne még baja ha rühes lenne. Mert vele van a legtöbbet eggyütt meg egyfolytában csókolóznak :) a kedve nem ment el csak a tolla a szeme körül :) és még a tojónak sincs semmi baja meg azért szerintem azt észre vennem mert a bőrén látszik ha rühes. Várom a további válaszokat
2015. nov. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!