Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik fafajta alkalmas...

Melyik fafajta alkalmas nimfapapagáj kalitka váz készítéséhez, ami stabil, viszonylag könnyű vele dolgozni és nehezen tesznek benne kárt?

Figyelt kérdés
Dupla vázat tervezek, egy belsőt és egy külsőt, és a kettő közé menne a drótháló.
2010. márc. 20. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire túlbonyolítani a dolgot!


Keményfából kell csinálni! Ezt nehezebben rágják szét.


Minek a dupla váz? Elég egy is! Teljesen fölösleges dolgok!

2010. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz semmi közöd, miért akarok dupla vázat, csak fafajtát kértem, méghozzá azért, hogy ha elmegyek egy faáru boltba, akkor tudjak mit mondani az eladónak, hogy miből vágjon nekem lécet, és ne kelljen elkezdenem magyarázgatni, hogy mihez is kell. Szóval köszönöm a részben jó választ, de ettől nem lettem okosabb, mert nem értek a faanyaghoz, mivel nem ez a szakmám.
2010. márc. 22. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg b...ódj meg b....meg!


Mi a f...nak kérdezősködsz, ha még a válasz sem jó neked, amit írok! Utálom az ilyen kis kö....ket!


Ha oylan k...rva okos vagy, akkor egyedül is ki tudod találni! Menj a pi....ba!


Megkérdeztem, hogy minek a dupla váz, már az is baj? Szép magyar gyerek vagy te is, látom! A magyar stílust te is tudod nyomatni!


F...sz kivan már az iylen utálatos emberektől, akik kérdeznek, aztán lehordanak, mert nekik nem tetszett a válasz! Nem tudjátok egyszerűen csak szépen megköszönni és kész? Mi a f..ért kell még magyarázkodni, meg beszólogatni?

2010. márc. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál. Tudsz olvasni? Vegyél be egy nyugtatót, és utána olvasd el újból a kérdést, és az oldal szabályzatát is.
2010. márc. 25. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Sz...k az oldal szabályzatára, ha ilyen idióták kérdezősködnek, és inkább jó bunkón beszólok, hogy fogják már fel, hogy nem ők a császárok a világon!


Olyan stílust nyomatsz ba...meg, hogy a szemem kettéáll tőled és az agyamat mindjárt eldobom, akárhányszor elolvasom az első válaszodat! :D


Na, de hajrá! Csinálj olyan kalitot, amit akarsz! Ha nem tetszik a válasz, akkor kérdezned se kellett volna barátom!

2010. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!