Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha elfognék egy felnőtt...

Ha elfognék egy felnőtt szarkát mennyi idő lenne, míg megszelidűl? Egyáltalán megszelidűlne?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ugye nem akarsz állatkínzó lenni? Ráadásul roppantul erős és kellemetlen hangja van.
2015. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A felnőtt soha, a párja lehet meghalna nélküle és még talán egy szép kis büntetést is kapnál érte. Inkább kérj karácsonyra papagájt.
2015. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2015. nov. 29. 11:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként csak mondom, hogy a szarka nem védett, van vadászidénye is.

+ monogám, olyankor nem számít ha kilövik a párját vadászidénykor?!

2015. nov. 29. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vadon befogott soha. Nincs értelme megfogni őket.

Viszont életet menthetsz, ha befogadsz egy repülésképtelen sérültet.

2015. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vadászok ritkítják az állományt, mert a többi énekesmadár miatt erre szükség van, ha csak egy kicsit is belelátnál akkor tudnád hogy minden idény kezdetén megadják a társaságoknak hogy mennyi kilövésére van szükség, ez lehet egy területen 0 de akár 10 is. Az viszont nagyon nem tartozik a legális eljárásba hogy te csapdával befogod és otthon nagy valószínűséggel inkább éhen hal mint megszelídüljön. Egyébként évek óta csak párban láttam még, lehet hogy neked se a netről kéne tájékozódni hanem szakirodalmat olvasni és kijárni a természetbe..
2015. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+ az egyik mondatodban állítod hogy monogám, a következőben pedig hogy kilövik a párját, akkor hogy is van? Legalább saját magaddal ne kerülj ellentmondásba :)))
2015. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felfogtam, nem kell nekem ugrani :)

Viszont utolsó válaszolónak szólván a monogám jelentése, hogy csak egy párja van, nem pedig azt hogy nincs neki! Ezzel nem ütöttem egyik szavamat a másikkal, csak te állítasz hülyeséget. Azt mondtam, ha kilövik a párját, mivel monogám, csak egy párja van akkor mi lesz a másikkal? Ennyi erővel én is elvihetek egyet, persze nem fogok csak remélem érted mire akarok kilyukadni...

2015. nov. 30. 00:55
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
ne hallgass rájuk!Ha tényleg gongját tudod viselni...akkor nyugodtan tartsd csak.Én halottam már olyanról hogy megszelídül de ez akár több év is lehet és óriási türelem kell hozzá.ha kell segítség írj még én nekem is voltak.és a csapdázása nem ütközik törvénybe.az hogy meg az énekesmadarak miatt kilövik őket az meg nagy disznóság!!!!!!!!!!!!!!Nem tudom hogy a sok rohadt macskát meg kutyát amik ugyanúgy megeszik őket mért nem lövik ki.A sok hülye ember úgyis szaporítja őket,és erről ennyit.Szóval ne higgy egyiknek se amelyik előadja a nagy állatvédő dumát!!!!!!!!Eléggé hozzájárulnak ők így is az egészhez csak nem tudják.
2015. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!