Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem tudnatok ezek közül...

Nem tudnatok ezek közül felallitani egy sorrendet, hogy melyik koltozik elobb? Kerlek gyorsan!

Figyelt kérdés

Fehér gólya

Kék cinege

Gatyás ölyv

Seregély

Házi rozsdafarkú

Haris

Nagy lilik

Fekete harkály



2015. dec. 1. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a sórendet sajnos,csak azt hogy tőlünk(Sóly) idén a gólyák augusztus utolsó hetében költöztek el.Az európai kék cinege nálunk egész évben megfigyelhető.a madár etetőn rendszeresen látom őket.A seregélyeket februártól talán novemberig lehet nálunk megfigyelni,idén már október utolsó hetében elmentek.szeptemberben pedig pont alma szüretkor egy hatalmas csapat daru madarat látunk vonulni,mivel esősebb idő volt elég jól lehúzódtak nagyon nagy élmény volt gyönyörű madarak.Ne haragudj hogy eltértem a kérdéstől.Had kívánjak neked békés boldog karácsonyi ünnepeket!!
2015. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!