Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Vagy tudnátok sorrendet felállítani?

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetem IK

BME VIK

Corvinus Gazdálkodástudományi Kar

ELTE IK


Ezeken belül pedig a gazd. Infó és a Mérnök Infó szak érdekelne, de ezek közül sem tudom melyik lenne jobb. Szerintetek? Melyik szak jobb és melyik egyetem karán?


2011. dec. 11. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy BME-VIK az első, és Debrecen az utsó.. A másik kettőt variálhatod. Én spec az ELTE-t tenném a 2., míg a Corvinust a 3. helyre.
2011. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:) És azt is el tudnád mondani, hogy miért? És hogy melyik szakot választanád?:)
2011. dec. 11. 23:19
 3/12 anonim ***** válasza:

VIK-en igazából mindegy, hogy villamosmérnöki vagy mérnök infó szakra mész, mert keresettek, és tutibiztos jövőd van. :-)

Debrecenben a műszaki és infó képzés hát hogy is fogalmazzak, hagy "némi" kívánni valót maga után, az egyik legszánalmasabb. Se nem elismert, se nem nívós, se semmi. Aki odamegy, az diplomával távozik, csak nem mindegy, hogy talál-e egyáltalán munkát...

ELTE ilyen szempontból pár lépcsőfokkal jobb, de bőven BME alatt van.

Corvinus GTK-ról nem tudok nyilatkozni, ezért amelyik hozzád közelebb áll, azt tedd 2. helyre. :-)

2011. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy a Miskolci Egyetemen a Mérnök infó? Az milyen?
2011. dec. 11. 23:42
 5/12 anonim ***** válasza:

BME aztán ELTE.

Pannon egyetemről tud valaki mondani valamit?

2011. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megemlítenék neked egy olyat, hogy SZTE TTIK, az informatikai képzés nagyon erős, mérnökinfóskét ugyan vért kell izzadnod a diplomáért, de megéri. Ha gazdinfó, akkor Corvinus, nehéz bekerülni, a színvonal egy nagy nulla, a kapcsolatai viszont jók.

Az ELTE - hogy is mondjam -, enyhén humán beállítottságú egyetem, így inkább felejtős, DE-ről fent nyilatkoztak, BME pedig szívás, a szórás nagyon nagy, de akár oda is megérné mérnökinfósként, mert onnan sem engednek el tudás nélkül.

2011. dec. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges sorrendet felállítani, ha első helyre jelölöd a BME-t és másodikra a Corvinus-t, annak semmi értelme, hiszen ha a bme-re nem vesznek fel a második helyre sem fognak, mert magasabb a ponthatár. A sorrend már adott a ponthatárok tekintetében, neked kell eldöntened melyik irányban szeretnél elhelyezkedni, mert a gazdinfónak és mérnökinfónak kb semmi köze nincs egymáshoz. Bme-re csak akkor menjél ha kened vágod a fizikát is, különben fél év alatt kiszórnak.
2011. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem olyan sorrendre gondoltam, hanem hogy szerintetek melyik suli jobb, erősebb...nem ez alapján fogom beírni, inkább még csak tájékozódom:)
2011. dec. 12. 15:36
 9/12 anonim ***** válasza:
BME VIK ha kened vágod a fizikát, ez ad a legmagasabb szintű tudást informatikai képzés tekintetében
2011. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És mennyire gáz az, ha nem tanultam fizikát, igazából eddig semmit? Egyetemen újrakezdik? És teljesen elengedhetetlen a fizika?
2011. dec. 12. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!