Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Katalin-papagájt szeretnék...

Katalin-papagájt szeretnék venni, kezdőnek megfelelő madár?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok a madárkáról? Hogy viselkedik? Könnyen szelídíthető? Kezdőnek megfelelő? Mekkora kalitka kell neki? Természetesen párban venném. És kérlek titeket ne linkeljetek oldalakat, utána olvastam, csak saját véleményekre, tapasztalatra lennék kíváncsi. Mindent írjatok le róla amit csak tudtok a sajátotokról :) Ő a legszimpibb papagáj számomra. Bács-kiskun megyében valahol van tenyésztő, ahonnan lehet vásárolni?
2015. dec. 22. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 5 hónapja van katalinom,de azt hiszem egy életre megszerettem ezt a fajt.

Viselkedése: kifejezetten nyugodt, nem túl félénk,csendes, aranyos, játékos,kedves,szereti a simogatást,tűri a fogdosást,békés nem keresi a bajt,megtűr más fajokat is maga mellett.Szeret a földön mászkálni rontani bontani a könyvek szélét. Nem csíp. Amikor megvettem és kézben fogtam vad volt és nem csípett meg. De azóta sem. nagyon meglepő szerintem. Nagyon falánk,szeret munden gyümölcsöt.Szelidíteni étellel a legegyszerübb.

Kezdőnek tökéletes!

Kalitka minimum mértete: 80cm hosszú 50cm magas 40cm széles. Ha privátban megírod az email vagy facebook címedet átküldök neked egy két fontos információt a tartásukkal kapcsolatban. Tenyésztőt is ismerek. Várom válaszod! ;)

2015. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts inkább halat. Kevésbé macerás és még jól is mutat mint sem a folyton össze vissza kakált kalitka és benne lévő játékszerek.
2016. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!