Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mandarint vagy narancsot...

Mandarint vagy narancsot adhatok a papagájoknak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, adhatsz. A narancsot nem hiszem hogy megeszik, legalábbis nálam nem. A mandarint viszont imádják, nálam naponta 3 gerezd fogy.
2016. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mert itt: [link] szoktam nézni,hogy mit lehet adni,de ezt a 2-t nem említi.
2016. jan. 11. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs de ez az oldal baromságokat ír. Erőspaprikát a papagájnak? Baromság. Ráadásul én körtét sem adnék, mert az meg puffaszt.
2016. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt nondod,hogy ne hallgassak az oldalra? Akkor mandarint biztosan lehet? Köszi a válaszokat!
2016. jan. 12. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy adhatsz mandarint, nekem 12 madár eszi.

Narancsot is adhatsz, de azt nálam nem szeretik.

Ezen kívül salátát (de azt most télen nem ajánlom mert import és ki tudja mivel van kezelve), sárgarépát, almát, petrezselyem zöldet. Én itthon termesztek balkon ládában és műanyag edényben zabot, elveted, kihajt, és kb 20 cm magas lesz a fűszál. Azt is imádják. :)

2016. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!