Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Létezik olyan drótháló, amit...

Létezik olyan drótháló, amit függönyszerűen el lehet húzni és így lekerekíteni egy részt egy szobából madaraknak?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem tervezek fix röpdét építeni vagy építtetni, a madaram, ha felügyelet alatt van, szabadon kijöhet a helyéről, de arra gondoltam, hogy lekerekítenék egy nagyobb helyet, viszont ha lenne ilyen elhúzható módszer, csak akkor lenne lekerítve, amikor nem tudom biztosítani a felügyeletet, de meglenne neki egy viszonylag kényelmes tér olyankor is, egyébként pedig továbbra is szabadon járhatna kelhetne a helyiségben, szóval amikor nem kell, akkor elhúznám. Illetve hamarosan nem egyedül lesz, szóval erre is tervezek.
2016. jan. 18. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Dróthálók túl merevek ehhez, vagy tolóajtós megoldásban gondolkozz, vagy más anyagú hálóval, de azt alul rögzíteni kell valamihez.
2016. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg van is valami tipped, milyet használhatnék, ami elég sűrű is, de nem gabalyodik bele a madár és ha akar, tud rajta mászkálni? Természetesen akkor rögzíteném rendesen alul-felül, ha találok megoldást.
2016. jan. 18. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legolcsóbban és legegyszerűbben, ilyen madárhálóval lehet megoldani. Nem írtad milyen madárról van szó, méretben gondolom elég kicsi lyukú. Plafonra simán sínnel,-karnissal, vagy teleszkópossal felfogatod, középen elhúzhatóra hagyod, csipeszekkel összelehet fogatni.Alul pedig, bármivel lesúlyozod. (N)


[link]

2016. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban, a madár kimaradt, nimfapapagájról lenne szó.
2016. jan. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!