Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vettem egy par hullamos...

Vettem egy par hullamos papagajt egy honapja probalkoztam mindennel de nem sikerult megszelididteni segitenetek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora kalitkában vannak? Mennyit beszélsz hozzájuk?
2016. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
36x29x21cm es eleg sokat beszelek hozzajuk
2016. febr. 7. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyit vannak kiengedve?
2016. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszer voltak de nekirepulnek mindennek
2016. febr. 8. 06:47
 5/10 anonim ***** válasza:
A kalitka szerintwm kicsi... beszélj sokat hozzájuk. Fokozatosan szelidek lesznek. Lassan közelits. Adj nekik csemegét. Pl répát, almát, főttojást. Kézbõl etesd. Eloszor az egyiket. Aztan a masik is menni fog
2016. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, képzeld magukat a helyükbe, hogy bezsúfolod őket ketten egy akkora helyre, amelyben még egy szárnycsapást sem tudnak repülni, ha megijednek, nem tudnak hova bújni vagy menekülni, ki sohasem mehetnek, ráadásul még valaki folyamatosan kintről hangokat ad nekik. Így aztán, hogy várod el tőlük, hogy egyáltalán megkedveljenek.
2016. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt is megprobaltam
2016. febr. 9. 11:59
 8/10 Maresz4321 válasza:
Csak légy a közelben egy ideig. Lássák, hogy nem zavarsz, nem kell félni. GONDOLJ arra, hogy szereted őket (de érzéssel). Ahogy a róka mondta a Kis Hercegnek: mindennap közelebb ülhetsz egy kicsit. :)
2016. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek
2016. febr. 14. 10:54
 10/10 anonim válasza:

Ha párban vannak, akkor nagyon nehéz lesz kézre szoktatni. Az egyke papagájt sokkal könnyebben megszelídíteni.

Az én hullámosom például 4 év után kapott párt, amikor már kézbarát volt és az istenért sem akarta elfogadni a másik papagájt. Állandóan bántotta. Szét is kellett szedni őket.

Szóval ha családtagként szeretnéd őket tartani őket, akkor külön külön kell velük foglalkozni.

2016. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!