Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » SEGITSEG! Hangyak a konyhaban!...

SEGITSEG! Hangyak a konyhaban! Mit csianljak? Pici 9 hetes kislanyunk van, nem szeretnek valami merget elovenni, valami mas biztos modszer? Eddig ecettel probalkoztam de hiaba. ( ( ( ( (

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

hangya mindenhol van és lesz. A jelenlétük akkor feltűnő ha sok a ételmaradék. (rögtöni mosogatás és gyakori takarítás a megoldás)


A hangyák közöl csak egy bolyong a lakásba. majd ha talált valami ehetőt akkor szagokkal jelez a többiinek hogy jöhetnek.

2014. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nalam tisztasag van a konyhan!rogton mosogatok,mindent letorolgetek,mindig is igy volt!de most nem tudom miert tamadtak meg minket!(((
2014. júl. 29. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Találtam pár dolgot,de mi még egyiket sem próbáltunk,mi Domestosozunk!!


*Csinálj cukros oldatot,ebbe a hangyák szépen beletapadnak! ( Így viszont csak a mozgalmas rész tűnik el,a rejtekhelyen lévők tovább élnek)

*Cukrot+sütőport keverj össze! A hagyák imádják az édeset,és még be is cipelik a többieknek!A sütőportól kinyiffannak!

*Fokhagymát rakj ki a vonulási helyükre,hisz utálják a szagát,esetleg dörzsöld be vele a vonulási helyüket,úgy még büdösebb!!


Ezeket találtam neten,sok szerencsét!

2014. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen,kiprobalom!!!
2014. júl. 29. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Sütőpor az útvonalra, hangyacsapda.
2014. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 alice773 válasza:
100%
Nekünk is vannak hangyák de mi vettünk régen hangya csabdát most pedig van egy kréta amitől kidöglenek. nézd meg az állatosüzletben!!!stb....meg foghagymával kend az utukat :P Sok sikert!!! :D
2014. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar egy par napja sutoport szortam porcukorral,de meg vannak,veszek hangya csaletelt.koszi mindenkinek a tippeket.
2014. júl. 31. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!