Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi történik a papagájokkal...

Mi történik a papagájokkal miután leadjuk őket?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,hogy vannak a börzéken ilyen átvevők,akik olcsóbban átveszik a madarakat,de minden fajtát(majdnem),meg bármennyit.Az lenne a kérdésem,hogy hova viszik őket? Mit csinálnak velük?

2016. febr. 17. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem egy tenyésztő azt mondta hogy a hullámosokat levesnek viszik
2016. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is hallottam már minden félét.

De a többivel vajon mit csinálnak?

2016. febr. 18. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:

:O Levesnek?!?


Eddig a legextrémebb, amit hallottam, hogy kalapdísznek is felhasználják az olcsóbb, kisebb de színes papagájok tollait, azért ez is elég abszurd.


Szerintem amúgy a legvalószínűbb, hogy rosszabb állatkereskedésbe ömlesztik be őket, vagy igénytelen szaporítóknak (tenyésztő nem hinném hogy megvesz nagyobb értékú, de bizonytalan származású madarat.


Ami biztos, hogy sajna nagyon kicsi az esély, hogy felelős gazdához, normális körülmények közé kerüljenek...

2016. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 3 variációt hallottam:

1. elviszik franciákhoz,akik megeszik őket

2. elengedik őket,s vadásznak rájuk,mint itt a fácánokra

3. sasokat tanítják velük vadászni

De szerintem ezek eléggé abszurd feltételezések.

Pl. ilyen zebrapintyeken mit ennének meg,meg lelövik,aztán akkor mit csinálnak velük.Sasokat tanítják,szerintem az is hülyeség.

Az,hogy boltokba viszik,az lehetséges,de amennyi madár ott van,annyit nem hiszem,hogy mindet le tudják adni kereskedésbe.

2016. febr. 20. 01:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszergyár,francia /persze ide nem dísznek/, Románia kisállat kereskedések
2016. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszergyár? Mit csinálnak belőlük?
2016. febr. 22. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!