Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van két (fiú) hullámos papagáj...

Van két (fiú) hullámos papagájom és nagyon szeretem őket de sajna nagyon csípnek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

na szóval tavaly áprilisban vettem az egyiket és a másikat pedig júliusban.és most mi van? 2016.03.16.

és nem igaz hogy még mindig nem szokták meg a környezetet és engem.(nagyon jó a házam nincs hideg nincs túl meleg sincs az az pont jó a hőmérséklet,és jól ápoltak a kis madarak).de amikor kiveszem őket megsimogatni akkor nagyon csíp mind a kettő és mindig ki akar szökni a kezem közöl.(már volt olyan hogy az ujjamon ültek de mikor ül elrepül és nekem is szokott támadni!!(és folyton rikácsolnak)!és próbálom szelídíteni is őket de nem megy :((

mit lehetne tenni??



2016. márc. 16. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a gond, hogy eleve két hím van. A hullámosokat általában párban tanácsos tartani. Feltételezem, hogy azért rikácsolnak és akarnak elszökni, mert nőstényt keresnek.

Miért két hímed van?

2016. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Két hím

Aludni sem lehet tőlük annyira rikácsol....

2016. márc. 17. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

De miért, mi az oka annak, hogy két hímed van?

És mint írtam szerintem az lehet az oka, hogy párt keresnek maguknak.

2016. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekik a simogatás olyan mintha egy embert smirglivel dörzsölnének. Ne simogasd őket. És télleg, vegyél nekik tójó madarakat.
2016. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!