Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sima füvet lehet adni a...

Sima füvet lehet adni a papagájoknak?

Figyelt kérdés
A kertbe szedtem mert nem találtam tyúk húrt.

2016. márc. 23. 15:42
 1/1 Zepney válasza:

Narancsot, káposztát, karfiolt, spenótot, sóskát, kelbimbót, avokádót, citromot, diót, fekete napraforgót, mogyorót SOHA nem szabad nekik adni(csak a szabad levegőn tartott madarak ehetnek mértékkel diót és mogyorót).

Szotyiból(csíkos,fehér) is csak 20-30 szemet adj neki naponta mert ha sokat kap tönkre megy a mája, veséje és el is hízik.

Ehetnek almát(mag nélkül), ananászt, szilvát(mag nélkül), fügét, datolyát, barackot(mag nélkül), banánt, kivit, epret, szedret, málnát, cseresznyét(mag nélkül), meggyet(mag nélkül), szőlőt, dinnyét, paprikát(erőset is), főtt krumplit(nyersen mérgező), répa féléket, tököt(főve), házi salátaféléket(a bolti a permetezés miatt mérgező), kukoricát, uborkát, céklát, borsót(főve), babot(főve), lencsét(főve), főtt rizst, főtt tojás(30 percig főzve), szárított kenyeret, háztartási kekszet, sajtot(reszelve jobban szeretik)

Van miből válogatni.. szerintem nem ehet sima füvet.. de nem vagyok benne biztos :D Minden esetre jobb félni mint megijedni szóval amíg nem kaptál egyértelmű választ a fű kérdésre addig inkább ezekből válogass c:

2016. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!