Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj miért csinálja?

Nimfa papagáj miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves másfél éves nimfa papagájom. Mostanában pucsít( nem túlzok!) és kedvesen csiripel. Odabújik és dörgölődik olyankor is meg ha nem pucsít akkor is. Kérdés, hogy miért pucsít? 2 hete kezdte. Mit jelent ez? Előre is köszi :)

2016. ápr. 23. 19:45
 1/6 anonim válasza:
akkor csinálják csak ha boldogok és elégedettek :) egyfajta kis udvarlási szertartáshoz tartozódolog
2016. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors reagálást :) huh elfelejtettem írni ,nem tudom számít-e , hogy hím? De ha ezt jelenti, megnyugodtam ;)
2016. ápr. 23. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém ki is tárja a szárnya tövét (fogalmazás lvl 9001) és így felülről nézve szívecske alakú az egész madár :D


Ő is hím

2016. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen enyém is ezt szokta fejjel lefelé. :) nagyon kedves állatok
2016. ápr. 23. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy csinál mint a videón látható gyöngyös nimfa,akkor bizony tojó. https://www.youtube.com/watch?v=SnDSXZAAy5I
2016. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Basszus. Tenyésztőtől. Vettem és azt mondta hím. Akkor lehet, hogy, mégse :) köszönet, hogy külted.
2016. máj. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!